Fogadd szeretettel az életerő csodálatos mandaláját, szükséged lehet rá!

Egészség mandala – Sugárzó életerő, gyógyulás, vitalitás!

A mandalák használata nagyon egyszerű. A legfontosabb, hogy a mandala olyan helyre kerüljön, ahol sokszor van alkalmad látni, hiszen így tudod előhívni és megteremteni magadban a mandala által képviselt pozitív energiaminőséget. A mandala harmóniája életre kelti belső egyensúlyod, teljessége és tökéletessége úgy hat tudatalattidra, hogy benned is tiszta és harmonikus erőket, mintázatokat hoz létre.

A mandalákat kiteheted asztalodra, faladra vagy magaddal viheted noteszedben, határidőnaplódban stb. Nézz rá minél többször, ha van rá lehetőséged nézd néhány percig vagy használhatod meditációhoz is.  Minél többször nézel rá és ismétled a mandalához tartozó megerősítést, annál több támogató impulzust, pozitív töltést küldesz tudatalattidnak és annál hatékonyabban tudod feltölteni magad a mandala által képviselt jótékony energiákkal.

 „Amire a figyelmedet fókuszálod, az gyarapodni fog!”

„Az az energiamintázat, amelyben a legtöbb időt töltjük, bizony állandósul és teljesen betölti lényünket.”

Ezért gondolj tiszta szívvel, igaz hittel minél többet arra, amit szeretnél (és sohasem arra, amit nem)! Vedd körül magad magasabb energetikával, támogató légkörrel és légy ebben egyre tudatosabb!

A mandalára koncentrálás és a tiszta, fényes üzenetek rendszeres ismételgetése, mantrázása a leghatékonyabb módja, hogy elmédbe új tudatalatti programokat tölts be és ezen keresztül életedet megváltoztasd!

szöveg forrása: http://www.teremtomandala.hu


Amennyiben nem szeretnél lemaradni a Pozitív gondolatok oldal friss híreiről, akkor menj a Facebook oldalunkra, klikkelj a “Követed” gombra, majd állítsd be a “Megjelenítés elsőként” opciót. Ellenkező esetben a Facebook nem biztos hogy megjeleníti számodra az oldalunk tartalmát!


 

Új beszélgetős fórumunkat itt találod meg: http://vidampercek.hu


Rontás elleni védelemért használd a Hamza kezet, amelyről bővebben az alábbi cikkben olvashatsz:

kattints ide–> Elhoztuk életedbe a védelmező Hamzát, Isten kezét. Fogadd szeretettel és add tovább! <– kattints ide

Csatlakozz motivációs csoportunkhoz itt:
POZITÍV GONDOLATOK FACEBOOK CSOPORT

Csatlakozz spirituális csoportunkhoz itt:
TESTI BETEGSÉGEK LEHETSÉGES LELKI OKAIVAL FOGLALKOZÓ CSOPORTUNK

Csatlakozz Szép idézetek, versek, képek, eredeti csoportunkhoz itt:

SZÉP IDÉZETEK, VERSEK, KÉPEK EREDETI CSOPORT

Csatlakozz kedvenc Facebook csoportunkhoz itt:
VIP MOTIVÁCIÓS FACEBOOK CSOPORTUNK

Csatlakozz Spirituális gondolatok csoportunkhoz itt:
ANGYALI GONDOLATOK CSOPORTUNK

Csatlakozz kedvenc Angyali csoportunkhoz itt:
ANGYALVARÁZSLAT FACEBOOK CSOPORTUNK

Csatlakozz keresztény gondolatok csoportunkhoz itt:
KERESZTÉNY GOLDOLATOK FACEBOOK CSOPORT

És a végén itt a kedvenc humor oldalunk is:
ANYÁM BOROGASS FACEBOOK OLDAL